اقامت قبرس/عضو اتحادیه اروپاکشور قبرس یک قلمرو بین المللی قابل اطمینان برای بازرگانان و افراد محسوب می شود. این مطلب نه تنها به دلیل سیستم عالی مالیاتی این کشور میباشد، بلکه علل دیگر آن امتیازات ویژه ای است که این کشور از نظر موقیعت مکانی و جغرافیایی، سطح هزینه پایین و استانداردهای بالای خدمات دارا میباشد.

کشور قبرس در ماه می 2004 به اتحادیه اروپا ملحق شد و با توجه به موقعیت جغرافیایی عالی استراتژیک این کشور مابین اروپا، خاورمیانه و آفریقا، این کشور عالی ترین مکان برای شرکتهای تجاری و بین المللی و بازرگانان از سراسر جهان می باشد.

 

این کشور دارای یکی از بهترین سیستم های مالیاتی می باشد و این مسئله مزیت های بسیاری را برای بازرگانان و شرکتهای تجاری و بین المللی به ارمغان آورده است. مزیت های دیگر این کشور علاوه براین عبارت است از: مزیت پرداخت مالیات (15% مالیات بر درآمد قابل پرداخت برای شرکتهای تجاری).

کشور قبرس پایین ترین سیستم های پرداخت مالیات را در اروپا دارا می باشد. همچنین سیستم پرداخت مالیات (VAT) آن نیز پایین ترین نرخ را در اروپا دارا می باشد که فقط 15% است.

با توجه به کم هزینه بودن استخدام نیروی کار در قبرس، سطح پایین هزینه اجاره دفاتر تجاری و اداری برای شرکتها نسبت به دیگر کشورهای اروپایی، این کشور بسیار مورد توجه و علاقه شرکتهای بین المللی و تجار برای فعالیتهای تجاری میباشد.

شالوده و زیربنای عالی به همراه خدمات تخصصی حسابداری و قانونی (قوانین در قبرس بر پایه زبان انگلیسی میباشد) و خدمات عالی و تخصصی بانکی در این کشور، سیستم پیشرفته ارتباطی، همه و همه این کشور را نقطه توجه شرکت ها و بازرگانان در سراسر جهان قرار داده است.

کشور قبرس دارای 2 فرودگاه بین المللی در شهر لارناکا و پافوس می باشد که هر کدام از این فرودگاهها پروازهای مکرر از قبرس به دیگر نقاط جهان را همه روزه در برنامه کاری خود قرار داده اند.

استانداردهای بالای زندگی با هزینه بسیار پایین در زمینه بهداشت و مسکن، دور نماها و مناظر بسیار زیبا با ترکیبی از دریا و کوهستان، همه در کنار هم به زندگی در این کشور شکل بسیار زیبایی بخشیده است.تیم حرفه ای و متخصص شرکت مهاجرتی کاپیتال قادر به تقبل و انجام تمامی فرآیند ثبت شرکت شما از هر نوعی، در سطح فوق العاده حرفه ای میباشد و از ابتدا تا انتهای انجام کار در کنار شما خواهد بود.

شرکت مهاجرتی کاپیتال آماده مساعدت همه جانبه و کامل به شما در تمام زمینه های ثبت شرکت از ابتدا می باشد و پس از انجام مراحل ثبت شرکت، شما را در اخذ اقامت خود و تمامی اعضای خانواده در قبرس یاری خواهد نمود.

این شرکت با بهره گیری از وکلای خبره خود و تکیه بر توانایی دفاتر خود در امارات متحده عربی و قبرس در زمانی کوتاه توانسته است اقامت گزیدن در منطقه یورو را معرفی و عملی نموده و امروز با در دست داشتن رزومه و تجربه ای منحصر بفرد، ارائه دهنده راهکارهای نوین مهاجرت و سرمایه گذاری باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت قبرس با ما تماس بگیرید و اعضای متخصص تیم شرکت مهاجرتی کاپیتال اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

برنامه های مهاجرتی      

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sign-up for Newsletter

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Please Type the code: