اقامت لاتویا/شنگنکشور لاتویا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا وهمچنین یکی از کشورهای امضاء کننده پیمان شنگن می‌باشد.
جمهوری لاتویا در 18 نوامبر سال 1918 پایه گذاری گردید و از سال 1920 همواره بعنوان یکی از کشورهای فرمانروا و قدرتمند در اروپا شناخته شده است.
با اعلام استقلال خود در 21 آگوست سال 1991 این کشور به سازمان ملل پیوست و در سال 2004 به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا به عضویت این اتحادیه درآمد و به سازمان ناتو پیوست.
لاتویا کشور مرکزی منطقه بالتیک (منطقه بالتیک شامل کشورهای استونی، لاتویا و لیتوانی می‌باشد) میباشد و از نظر موقعیت مکانی در اروپا در شمال شرقی اروپا و کرانه شرقی دریای بالتیک قرارگرفته است.
لاتویا دارای شبکه ای گسترده از رودخانه های مختلف بوده و همچنین دارای هزاران دریاچه و کیلومترها سواحل دریایی در کنار جنگلهای کاج می‌باشد.

مرزهای بین المللی لاتویا از شمال به استونی، از شرق به روسیه، از جنوب به لیتوانی و از غرب به دریای بالتیک می‌رسد.موقعیت خاص استراتژیک این کشور از نظر مکانی، لاتویا را از زمانهای باستان به یک چهارراه بین المللی برای بازرگانی و تجارت، مبادلات فرهنگی و اجتماعی تبدیل کرده است.
با بیش از 44 درصد از خاک این کشور پوشیده شده از جنگل و شبکه وسیعی از رودخانه های طبیعی و آزاد و هزاران هزار دریاچه های قرار گرفته در این کشور، لاتویا یکی از بهترین کشورهای اروپا از نظر حفظ منابع طبیعی می‌باشد.
لاتویا دارای 3 بندر بسیار مهم و استراتژیک بنامهای ریگا (پایتخت)، ونسپیلز و لیپایا در اروپا می‌باشد و روزانه شبکه وسیعی از حمل و نقل های بین المللی دریایی از این بنادر انجام می‌شود. ونسپیلز یکی از مهمترین بنادر بازرگانی و تجاری اروپا در دریای بالتیک محسوب می‌شود و حجم وسیعی از معاملات حمل و نقل های دریایی در این بندر به انجام می‌رسد.
اخذ اقامت در لاتویا از طریق ثبت شرکت امکانپذیر بوده و شما می‌توانید از این طریق به همراه اعضای خانواده در لاتویا اقامت نمایید. از مزایای اخذ اقامت در این کشور اخذ تابعیت پس از 5 سال، سفر به کلیه کشورهای اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا و استاندارد بالای زندگی را میتوان نام برد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت لاتویا با ما تماس بگیرید و اعضای متخصص تیم شرکت مهاجرتی کاپیتال اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

برنامه های مهاجرتی      

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sign-up for Newsletter

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Please Type the code: