اقامت جمهوری چک /شنگناتحادیه اروپا در سال 1957 با توافقنامه رم بین 6 کشور اروپایی شکل گرفته و متشکل از 27 کشور اروپایی بوده، تا جایی که در سال 2007 با 500 میلیون شهروند، 31% تولید ناخالص داخی در جهان را تولید کرده است.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا عبارتند از آلمان – سوئیس – اسپانیا – اتریش – سوئد – فرانسه – فنلاند – هلند – استونی – اسلواکی – اسلوونی – ایتالیا – بلژیک – پرتغال – دانمارک – جمهوری چک – یونان – لاتویا – لوکزامبورگ – لهستان – لیتوانی – مالتا – مجارستان و نروژ که با عقد قرارداد شنگن کنترل روادید را لغو کردند، بدین معنی که امکان رفت و آمد شهروندان اتحادیه اروپا برای زندگی، مسافرت، کار و سرمایه گذاری بین کشورهای عضوی منطقه اتحادیه اروپا میسر گردیده است.

معاهده شنگن، حذف نظارت بر مرزهای داخلی و نیز هماهنگ سازی نظارت بر مرزهای خارجی را میان کشورهای عضو میسر ساخته است.

 

جمهوری چک

کشور زیبای جمهوری چک در سال 2003 با بیشترین آرای مردم به عضویت منطقه یورو درآمد و از آن زمان هر سال با پیشرفت روزافزون خود را در زمره بهترین، زیباترین، امنترین و تاریخی ترین اماکن روز دنیا به جهانیان معرفی نموده است.

پایتخت جمهوری چک شهر زیبای پراگ که با وجود گذشت قرنها می توان به جرات اذعان داشت تنها شهر اروپایی است که هنوز آثار و بناهای فراوان قرون وسطی در آن به چشم می خورد، در سال 1992 به عنوان زیباترین شهر تاریخی و توریستی در میان بهترین ها انتخاب گردید و این همه و همه تنها بخشی از افتخاراتی است که جمهوری چک را در صنعت، تجارت، امنیت و جاذبه های توریستی از دیگر همسایگانش متمایز نموده است. شرکت مهاجرتی کاپیتال با حضور متمادی خود در اروپا و خاور میانه، توانسته است در مدت کوتاهی به موفقیت استثنایی نائل گردد.

 

اخذ اقامت در جمهوری چک:

تاسیس شرکت تجاری در جمهوری چک یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

شایان ذکر می باشد که تاسیس شرکت در این کشور نیازی به داشتن کفیل محلی ندارد و شما خود 100% مالک شرکت خود می باشید.

از دیگر مزایای ثبت شرکت در جمهوری چک، هزینه پایین مالیاتی (15% بر درآمد) و ایجاد تغییرات با شرایط فوق العاده راحت در شرکت و غیره می باشد.

 

دیگر مزایای اخذ اقامت در جمهوری چک:

- امکان اخذ پاسپورت 5 سال پس از اقامت

- سفر به کشورهای اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا

- امکان کار و زندگی در هر کجای اتحادیه اروپا 5 سال پس از گذشت اقامت

- امنیت، رفاه اجتماعی و ثبات سیاسی

- امکان اخذ آسانتر ویزای کانادا و ایالات متحده

- امکان اخذ وامهای مختلف از بانکهای جمهوری چک (وام خودرو، مسکن و کارتهای اعتباری و …)

- شهروندی اتحادیه اروپا

 

خدمات و پشتیبانی پس از تاسیس شرکت در جمهوری چک:

با توجه به نیاز تمام شرکتهای تاسیس شده به نگهداری و پشتیبانی خدمات و انجام اموری مانند حسابرسی مالیاتی، نگهداری دفاتر و تشکیل جلسه در پایان هر سال مالی به منظور رسیدگی به حسابرسی شرکت، لازم به ذکر است که شرکت مهاجرتی کاپیتال با داشتن عوامل با تجربه در امور حسابرسی مالیاتی و غیره، قادر به انجام کلیه امور مربوط به حسابرسی پایان سال شرکت های تاسیس شده خود می باشد و در ارتباط تنگاتنگ با مشتریان خود است. ما برای تک تک مشتریان خود یادآور پایان سال مالی آنها هستیم و در صورت احتیاج، حسابرسی مربوطه نیز به عهده شرکت مهاجرتی کاپیتال خواهد بود.

 

سرویسها و خدمات دیگر ما عبارتند از:

- اضافه و یا حذف شرکا

- تغییر مدیریت عامل

- تغییر نام تجاری شرکت

- تغییر فعالیت در لایسنس شرکت

- افزایش سرمایه شرکت

- ترجمه و انجام کلیه امور قانونی مربوط به شرکت

- ادغام و یا تفکیک شرکتهای تجاری و غیره

 

پروسه انجام کار:

- کپی پاسپورت فرد متقاضی و دیگر شرکا و خانواده

- فرم کامل و پرشده تقاضانامه

- پس از تکمیل مراحل ثبت شرکت، مرحله اخذ اقامت فرد متقاضی و خانواده او انجام خواهد گرفت.

- فرد متقاضی به همراه خانواده ویزای اقامت خود را از نزدیکترین سفارت جمهوری چک در نزدیکی محل اقامت خود دریافت خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت جمهوری چک با ما تماس بگیرید و اعضای متخصص تیم شرکت مهاجرتی کاپیتال اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

برنامه های مهاجرتی      

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sign-up for Newsletter

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Please Type the code: